OD RANGI MECZU NIE ZALEŻY RANGA KIBICA
czwartek, 04 sierpnia 2016
Kapustka "Lisem"

585535038leicestercityunveilnewsigningbartoszkapustka850x560

Trzeba przyznać, że transfer Bartosza Kapustki do Leicester City to strzał w „10”. Chłopak jest młody, niezwykle hardy i już w 1 meczu po podpisaniu kontraktu zagrał w barwach Lisów w meczu kontrolnym z Barceloną...pokazując, ze wart jest tych pieniędzy jakie pozyskała Cracovia za jego transfer na Wyspy Brytyjskie.

Trafić w wieku 19 lat do mistrza Anglii to wielki sukces chłopaka i awans sportowy. Oby kontuzje go omijały, a będzie dobrze. To, że w naszym kraju tzw. prawdziwi kibice śmieją z tego transferu i używają na Bartku ile wlezie...ale czego się spodziewać po gimbusach którzy jedynie w futbol grają na Playstation. Ich wizja futbolu to kabaret. Niektórzy myślą, że trzeba być graczem pokroju Rooney'a czy też Aguero, żeby grać w tej lidze cokolwiek...polecam spojrzeć szerzej na Kapustkę niż tylko przez pryzmat pierwszego meczu na EURO. Gość który przy swojej mikrej sylwetce nadrabia myśleniem, świetnym ustawianiem się na boisku i sprytem, a przy tym piłka mu nie przeszkadza przy nodze. Ma chłopak talent i cieszę się z tego transferu.

 

 

PS. Zresztą warto notabene zwrócić uwagę, że pozostali piłkarze kadry Nawałki zmienili kluby na naprawdę interesujące, gdzie nie powinni mieć wielkich problemów by grać o punkty ligowe i strzelać piękne bramki dla nowych barw...Milik w Napoli, Krychowiak w PSG, Glik w Monaco, Linetty w Sampdorii, Rybus z Lyonie.

 

 

 

12:50, leszek76
Link Dodaj komentarz »