OD RANGI MECZU NIE ZALEŻY RANGA KIBICA
Blog > Komentarze do wpisu
Czwórka z minusem

No proszę...a jednak Szkoci w typowo Wyspiarski sposób udowodnili wczoraj, że jednak potrafią grać w piłkę i niemal wybili Nam wczoraj komplet punktów i to na naszym terenie.
Przed meczem czytając i słuchając komentarzy chwytałem się za głowę kiedy padały wyniki 3:1, 4:0 lub nawet 5:0 dla Polski w starciu z ekipą Szkocji.
NIGDY NIE MOŻNA LEKCEWAŻYĆ PRZECIWNIKA...z przebiegu meczu powinniśmy się cieszyć z tego wywalczonego wczoraj punktu w Warszawie.

Szkoci to prawdziwi boiskowi "drwale" z którymi trzeba zagrać siłowo i nie pozwolić sobie wejść na głowę - egzamin z gry wczoraj z tak siłowo grającym rywalem zdaliśmy na czwórkę z minusem.
Ekipa ze Szkocji gra tak a nie inaczej i nie ma co płakać, że naszych piłkarzy obijali i czasami równali z trawą rywale...to ich styl i nasze Orły dobrze o tym wiedzieli...więc nie ma powodu by teraz w komentarzach wylewać na wczorajszych naszych rywali wiadro pomyj, że pomylili futbol z grą w rugby. Grali na granicy przepisów więc dość marudzenia. Tak się gra na Wyspach!!!!

Tak patrząc z boku i po przespaniu nocy powiem już pisząc z nieco chłodniejszą głową, iż naprawdę nie mamy powodów do narzekań.
Jeszcze nie dawno z kim byśmy nie grali, czy to ze światową czołówką czy amazońskim plemieniem nie dało się na grę naszych patrzeć. Po ostatnich meczach widzę duży progres i nie chodzi tylko o awans w rankingu, po prostu nasza gra zaczyna wyglądać po ludzku, widać zalążek drużyny, współpracy, piłkarze nie grają każdy sobie. Można w sumie żałować kilku niestrzelonych świetnych okazji, ale tak jak ostatnio pecha mieli Niemcy tak wczoraj my i trzeba to przyjąć do wiadomości. Jeśli dalej będą iść w tym kierunku to mamy realną szansę na awans, także nie pozostaje nic innego jak tylko się cieszyć, że w końcu kibice mają szansę oglądać dobre mecze w wykonaniu swojej reprezentacji - już za miesiąc w Tbilisi ostatni w tym roku mecz eliminacyjny przeciwko ekipie Gruzji.

środa, 15 października 2014, leszek76

Polecane wpisy

  • Kapustka "Lisem"

    Trzeba przyznać, że transfer Bartosza Kapustki do Leicester City to strzał w „10”. Chłopak jest młody, niezwykle hardy i już w 1 meczu po podpisaniu

  • Królowa sportu...

      Euro 2016 za nami...występ podopiecznych Nawałki można uznać za naprawdę udany, ale to co uczynili nasi lekkoatleci na ME w Amsterdamie to była prawdziwa

  • Euro soli i pieprzu

      Euro 2016 powoli się kończy...przed nami pozostał finał Francja-Portugalia, którego Ja ABSOLUTNIE nie zamierzam oglądać. Zagrają w nim zespoły, które z p