OD RANGI MECZU NIE ZALEŻY RANGA KIBICA
Blog > Komentarze do wpisu
Ręce opadają

Kompromitacja Lecha w eliminacjach do Ligi Europy z półamatorami z Islandii, wyeliminowanie Legii z walki o fazę grupową Ligi Mistrzów przez naiwny błąd władz klubu pokazują wybitnie, że nasz futbol nie dorósł by liczyć się nawet w stawce średniaków europejskiego formatu.
Czy WRESZCIE ktoś nie ruszy w PZPN-nie szarych komórek i na minimum 3 lata nie zawiesi udziału polskich zespołów w grze o puchary?
Może to ŁASKAWIE da do myślenia samym piłkarzom, władzom klubowym i działaczom, że wpierw należy pewne sprawy po męsku wyjaśnić, zrobić rachunek sumienia, a potem pchać się na salony.

Teraz jeszcze na dodatek trwa w necie nagonka na bojkot MŚ siatkarzy...wszak Polsat wg. sporej grupy kibiców JAK ŚMIAŁ WPROWADZIĆ DODATKOWE OPŁATY by obejrzeć w TV chłopaków w akcji podczas siatkarskiego mundialu ?!
Kto nie chce - niech nie płaci i nie ogląda...chce bojkotu - wolna droga.
Ale tak to jest jak przyzwyczai się kibica do czegoś co ma za darmo od lat i nagle...ZONK.
Dzisiaj światem rządzi kasa - brutalna prawda...i nie mamy na to wpływu.
Ja spokojnie zapłacę te kilkanaście złotych by w spokoju w domu ze znajomymi obejrzeć zmagania siatkarzy na najważniejszej imprezie w historii.

Wczoraj Rafał Majka wygrał 71 Tour de Pologne...WIELKI SUKCES dla polskiego kolarstwa, a na necie i w sporej części komentarzy na FB posypały się...słowa, których nie da się nawet skomentować...NAWET Z SUKCESU potrafią ludzie zrobić siwy dym.
Czy naprawdę niektórzy kibice, aż tak mają zryty baniak by w sukcesie Rafała doszukiwać się na siłę problemów? Ech...totalna paranoja.
NIC WAS NIE CIESZY!

niedziela, 10 sierpnia 2014, leszek76

Polecane wpisy

  • Kapustka "Lisem"

    Trzeba przyznać, że transfer Bartosza Kapustki do Leicester City to strzał w „10”. Chłopak jest młody, niezwykle hardy i już w 1 meczu po podpisaniu

  • Królowa sportu...

      Euro 2016 za nami...występ podopiecznych Nawałki można uznać za naprawdę udany, ale to co uczynili nasi lekkoatleci na ME w Amsterdamie to była prawdziwa

  • Euro soli i pieprzu

      Euro 2016 powoli się kończy...przed nami pozostał finał Francja-Portugalia, którego Ja ABSOLUTNIE nie zamierzam oglądać. Zagrają w nim zespoły, które z p

Komentarze
2014/09/03 20:45:36
Nic się nie martw to było celowe Legia Warszawa w finale Ligii Europy po to żeby zagrać na narodowym :)