OD RANGI MECZU NIE ZALEŻY RANGA KIBICA
Blog > Komentarze do wpisu
Holenderskie wiatraki bez prądu

Wczorajszy drugi półfinał MŚ Holandia - Argentyna nie porwał mnie za serce, jednak porażka Oranje w karnych z Albicelestes bardzo mnie uradowała (mimo beznadziejnej gry zwłaszcza Messiego).
W przekroju tych MŚ ekipa Van Gaala uważała się za "święte krowy" z Arjenem Robbenem na czele, a obejrzenie jego miny, gdy Argentyna pokonuje w karnych jego team - bezcenne. Trochę mi szkoda tego aktorzyny, bo Argentyna wczoraj nie dała mu możliwości na wykazanie się talentem aktorskim.
 
Wypowiedzi piłkarzy z Niderlandów po meczu to po prostu kpina...nie potrafili jak na facetów przystało po męsku znieść porażki.
Tak prawdę powiedziawszy piłkarze Oranje mogli cieszyć się, że doszło do karnych, bo w dogrywce świetne okazje zmarnowali Maxi Rodriguez i Rodrigo Palacio.

Sprawiedliwości stało się zadość.
Ani Brazylia, ani Holandia nie zasłużyły aby się znaleźć w półfinale, a co dopiero mówić o finale.
Obydwie te ekipy powinny były odpaść w 1/8...odpowiednio, jedna z Chile, a druga z Meksykiem.

Argentyna to takie Włochy z Ameryki Południowej, grali taktycznie zachowawczo, ale bezbłędnie w obronie nawet mocno poobijani przez Holendrów walczyli twardo.
Poza tym Argentyna oddała w całym meczu 6 strzałów w światło bramki, a Holandia tylko jeden - wszystko w temacie.

W niedzielnym finale Di Maria wraca do gry, zatem Messi ma szanse coś rozegrać, być może finał będzie należeć do Niego.

czwartek, 10 lipca 2014, leszek76

Polecane wpisy

  • Kapustka "Lisem"

    Trzeba przyznać, że transfer Bartosza Kapustki do Leicester City to strzał w „10”. Chłopak jest młody, niezwykle hardy i już w 1 meczu po podpisaniu

  • Królowa sportu...

      Euro 2016 za nami...występ podopiecznych Nawałki można uznać za naprawdę udany, ale to co uczynili nasi lekkoatleci na ME w Amsterdamie to była prawdziwa

  • Euro soli i pieprzu

      Euro 2016 powoli się kończy...przed nami pozostał finał Francja-Portugalia, którego Ja ABSOLUTNIE nie zamierzam oglądać. Zagrają w nim zespoły, które z p